Крестовоздвиженский храм

Обрано новий склад громадської ради при управлінні Державної пенітенціарної служби України

img_6711У Херсонській області обрано новий склад громадської ради при управлінні Державної пенітенціарної служби України.

09 вересня 2014 року в конференц-залі управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області відбулися установчі збори з переформування (переобрання) громадської ради при управлінні. У зборах прийняли участь голова громадської ради Алла Дігтяренко, начальник сектору соціально виховної та психологічної роботи управління ДПтС України в Херсонській області майор внутрішньої служби Денис Семенцов, священник Херсонської єпархії протоієрей Олександр Чорней та інші члени громадської ради.

Збори розпочала голова громадської ради Алла Дігтяренко зі слів подяки керівництву управління пенітенціарної служби в Херсонській області та членам громадської ради при управлінні за плідну співпрацю і активну діяльність у сфері соціального захисту та організації культурно-масових заходів для засуджених, які утримуються в установах виконання покарань Херсонської області.

Головними питаннями на порядку денному було визначено переобрання голови громадської ради, заступника голови та секретаря, а також визначення граничної чисельності складу громадської ради та перезатвердження регламенту громадської ради при управлінні пенітенціарної служби України в Херсонській області.

Вже нове керівництво громадської ради запланувало перелік нагальних питань, які потребують розгляду, таких як: визначення компетентних осіб з юридичною освітою з метою надання ув’язненим та засудженим безоплатної правової допомоги, вирішення питання паспортизації осіб, які не мають соціально-корисних зв’язків та не мають можливості сплачувати державне мито, впровадження соціально-психологічного проекту «Альтернативи насилля» для ув’язнених та засуджених з метою профілактики проявів насилля у майбутньому.